Recenze hostů

Ubytování Morava
3.5
Na základě 144 recenzí
powered by Google
Jana Tardikova
Jana Tardikova
16:19 10 Mar 24
Pěkné, klidné, prakticky vybavené a čisté místo s pohodlným spaním i místem pro odpočinek i úpravu i konzumaci jídla a pití.Kousek je Tesco a KFC.Ubytování je asi 15 minut pěšky 🚶‍♀️🚶‍♂️od vlakového nádraží, a 10 minut od autobusového nádraží.
Karel Dresden
Karel Dresden
12:46 10 Mar 24
Vše ok, Moravu jsem skoro nepoznal.
viktor misek
viktor misek
12:12 10 Mar 24
Parádní ubytovani
Dana Vyhlídalová
Dana Vyhlídalová
20:38 07 Mar 24
Příjemné ubytování, které jsme využili na služební cestě. Pokoje i sociální zařízení jsou čisté, pěkně vybavené. Určitě se zde opět ubytujeme.
Ničemu Nerozumím
Ničemu Nerozumím
15:29 04 Mar 24
Zapomeňte na tu špinavou ubytovnu kterou všichni proklinali pravem. Teď jsou tady krásné čisté a nové pokoje moderně zařízené já jsem si tady pronajala se synem byteček a jsem tady moc spokojená doufám že tady budu bydlet co možná nejdéle pan majitel a všichni lidé okolo jsou na mě moc hodní a příjemní vzdy se s nimi dá domluvit prostě super neměnila bych😉
Dan Batik
Dan Batik
20:54 03 Mar 24
Kdo zažil původní hotel Morava, asi by to teď ani nepoznal. Vše je nové, čisté a vkusně zařízené. Příjemné prostředí, kde se cítíte jako doma. Zatím jsem byl pracovně, ale prý je k dispozici i prostor na kola, takže to vidím na další pobyt, tentokrát s dětmi a kolem. Parkování bez problému.
Helena Nová
Helena Nová
06:47 03 Mar 24
Pokoj byl čistý,zrekonstruovaný, s televizí a vlastní koupelnou. Lokalita byla skvělá, ubytování se nacházelo kousíček od centra ve velmi klidné části Hradiště a kousek od něj byl i supermarket. Všude se dalo dostat úplně v pohodě pěšky 😊už jsem v Hradišti odzkoušela více ubytování a tohle se rozhodně vyrovnalo i těm dražším hotelům 😊komunikace s paní manažerkou byla skvělá a rychlá, na všem se dalo domluvit😊za tu cenu opravdu top! Určitě se budu pravidelně vracet😊
Zdeněk Janiga
Zdeněk Janiga
14:38 27 Feb 24
Byl jsem ubytovaný v apartmánu, který mě velmi mile překvapil. Moderní, čistý, kompletně zařízený včetně možnosti přípravy kávy v kávovaru. Super cena, super klidné místo.Proběhla zde kompletní rekonstrukce budovy a je to fakt znát. Povedlo se to. Budu se zde vracet. Při další návštěvě mám slevu.
Zobrazit všechny recenze
js_loader